Весільні плаття луцьк

Класичним кольором весільного плаття є білий. У європейських традиціях цей колір символ чистоти і невинності. Але офіційним кольором наречених білий був не завжди. Раніше до весільної сукні було лише вимога бути ошатним. Платье прикрашалася вишивкою, тасьмою, коштовностями і мереживами, ті, хто не міг собі дозволити надмірностей, шили сукні з яскравих тканин без прикрас. Весільне вбрання завжди відрізнявся від повсякденного і навіть вихідного і надягав один раз в житті. Вибираючи весільні плаття луцьк ви отримаєте незабутній святковий настрій, відповідне цьому дню! Сьогодні, ймовірно за циклічності модних тенденцій, білий колір весільного плаття вже не є настільки обов’язковим, навпаки додавання кольорових аксесуарів вносить у весільний образ особливий стиль. Крім кольору кожна наречена задається питанням як вибрати весільну сукню по фігурі?
Класичний фасон весільного плаття складається з прилеглого ліфа у вигляді корсета і пишною довгої спідниці, іноді зі шлейфом. Верх сукні, як правило, виконується з мережива, шовку або атласу, низ традиційно багатошаровий з шовку, шифону, атласу або тафти.

У європейських традиціях дівчата із заможних родин йшли під вінець у сукні з довгим шлейфом, причому, чим багатша були батьки, тим довше був шлейф у весільного плаття нареченої. Наприклад, шлейф у весільного плаття імператриці Катерини II був довжиною в 70 метрів при ширині в 7 метрів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*